TEŞEKKÜRLER…

TEŞEKKÜRLER…
30.09.2019 Pazartesi günü yapmış olduğumuz Sezon Açılış programına katılan tüm konuklarımıza Teşekkür ediyoruz.
Birbirinden değerli bir çok insandan oluşan misafirlerimiz TFF eski Başkanı Kemal ULUSU, TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Duayen hocamız İlyas AYAN, MHK Bölge sorumlusu Murat ILGAZ, MHK eski üyesi Seyfi GÖZAYDIN ve Kadir TOZLU, Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Sn. İsmail ÖZGEN, TFF Hakem İşleri eski Müdürü Özcan ERGÜL, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Halit YILMAZEL, ASKF Başkanı Ahmet BOZAN, İHK Başkanı Kürşat UÇAR, TFFHGD Hatay Şube Başkanı Sezai DAMDELEN, TFFHGD Bölge Sorumlusu Hüdaverdi SAVCI,  Sponsor Firma ÖZEL ADANA HASTANESİ Yönetim Kurul Başkanı Şule ÖZÜLKÜ, Cefakar Basını temsilen TSYD Başkanı Ahmet Kurtul ÇAKIN, ASGD Başkanı Mustafa BOZ, ÇGC Başkanı Cafer ESENDEMİR, Amatör spor Kulüp Başkan ve Yöneticileri, çok sayıda Hakem ve Gözlemci Aileleri katılım sağladılar.
Ana Sponsorumuz olan Özel Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şule ÖZÜLKÜ hanfendiye Genel Başkanımız Dr. Abdurahman ARICI yaptığı hizmet ve katkılarından dolayı Teşekkür plaketi takdim ettiler.
Bir üst Klasmana yükselen Hakemlerimize ve Adana Amatörüne hizmetleri olanlara plaket takdimimiz sonrası Hakemlerimizin sakatlıksız ve başarılı bir sezon geçirmeleri için kurban kesildi.
Yapılan kokteyl ve sohbetlerle sezon açılışımızı tamamladık.
Açılış Organizasyonunda emeği geçen Hakem ve Gözlemcilerimize TFFHGD Adana Şube Yönetimi olarak sonsuz teşekkür ederim.
“Her şey Adana Hakemliği için”
TFFHGD ADANA ŞUBE YÖNETİMİ