ÖNEMLİ UYARI…

ÖNEMLİ UYARI…
Değerli Hakemlerimiz, 2019 – 2020 Futbol sezonu geçtiğimiz günlerde yaptığımız açılış ile başlamıştır.
TFFHGD Genel Merkez Başkanlığımızın girişimleri, TFF ve MHK’nin da yaptığı çalışmalar neticesinde özellikle İl Hakemlerimiz için yapılan malzemelerin dağıtım aşamasına gelinmiştir. Bu hususta yapılan çalışmalara büyük emek veren başta Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kuruluna, Merkez Hakem Kuruluna ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanlığımıza, Adana Hakem Camiası adına teşekkür ederim.
TFFHGD Adana Şube Yönetimi olarak aldığımız karar gereğince tüzüğümüzün gerekliliklerini ve sezon sonu vize yenileme talimatlarını eksiksiksiz yerine getiren tüm Hakem ve Gözlemcilerimize yağmurluklarını Dernek olarak önümüzdeki günlerde dağıtacağız.
Ayrıca geçmişte yapmış olduğum bir açıklamanın hala arkasında olduğumu siz değerli hakemlerimize tekrar hatırlatmak adına hakemlik, sadece İl Hakem Kurulunun verdiği müsabakaları yönetmekle hakemlik yapılamayacağını, TFF, MHK, TFFHGD’nin statü ve talimatlarına göre hareket etmenizi önemle hatırlatmak isterim.
İl Hakem Kurul Başkanımız Sayın Mustafa Kürşat UÇAR ile yaptığım görüşme ve yazışmalar neticesinde gerekli uyarıların yapılmasını, aykırılık ve dedikodulara sebep olan etkenlere veya sorun çıkarmaya çalışanlara karşı talimatlara riayet eden üyelerimizin hak kaybı yaşamaması adına ve en önemlisi TFFHGD Genel Merkezimiz tarafından ihraç olanlarla bir olmaya çalışanlara karşı sessiz kalmayacağımızı da bilmenizi isterim.
Bu bağlamda vizesini yenilemeyen, yeni il hakemi olan ve nakil olarak ilimize gelen hakem arkadaşlarımızın üyelik işlemlerini ve evraklarını tamamlayıp Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Fatih DELİÇAY’a vermelerini rica ediyorum.
Değerli Üyelerimiz, başarı ve huzur, kişisel emek ve yeteklerin dışında; Birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma ile gerçekleştiğini bilmenizi isterim. “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR” düşüncesi ile hareket etmenizi, Aileleriniz ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirmenizi, müsabakalarınızı adil ve eşitlik ilkesiyle yönetmenizi, başarılarınızın daimi olmasını en kalbi duygularımla temenni eder;
Başarılar dilerim.
“HER ŞEY ADANA HAKEMLİĞİ İÇİN”
Saygılarımla,
Tülay TAPCI
TFFHGD Adana Şube Başkanı