SON UYARI

Değerli Gözlemci ve Hakemlerimiz,

16.12.2019 tarih 12/118 sayı ile TFFHGD Genel Başkanlığımızdan bir bildirim tarafımıza iletilmiştir. Ayrıca 15.05.2019 tarih 12/066 sayılı genelge ile vize yenileme esaslarına göre tüm Klasmanlarda bulunan Hakem ve Gözlemcilerin uyması gereken yayınladığımız talimatlara uymayan Hakem ve Gözlemcilerin gereken hassasiyeti ve önemi göstermedikleri tespit edilmiştir.

Genel Başkanlığımızın girişimleri ile TFF tarafından il hakemlerine verilen malzemelerden faydalanmak, sezon sonu yine Genel Başkanlığımızın girişimleri ile İl Hakem ve Gözlemcilerinden alınan vize ücretlerinden vazgeçilmesi ile yapılan hizmetten faydalanan ve TFFHGD üyelik vizesini yapmayan Hakem ve Gözlemcilerimiz, bu talimatları eksiksiz uygulayan % 94’lük diğer Hakem ve Gözlemcilerimizden ne farkınız var.

Derneğimize karşı bir direnç veya diğer üyelere karşı göstermeye çalıştığınız olumsuz farkındalığınızı birçok kez İl Hakem Kurulu’nu yazılı ve sözlü olarak bildirdiğim uyarılarıma rağmen, Derneğimizin var oluş nedenlerini görmezden gelen İl Hakem Kurulunun uygulamaları nedeniyle bu süreçten itibaren “SON UYARI” ile gereken hassasiyeti ve önemi göstermeniz için Dernek Yönetim Kurul üyemiz Sayın Fatih DELİÇAY ile irtibata geçip üyelik ve nakil işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlamanızı önemle rica ediyorum.

“SON UYARI” ikazımızı da dikkate almayan Hakem ve Gözlemcileri statü ve talimatlara uymadıklarından dolayı TFFHGD Yönetim Kurullarına isimlerini bildireceğim.

Saygılarımla.
Tülay TAPCI
TFFHGD Adana Şube Başkanı