RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Değerli Üyelerimiz,
Ruhlara güzellik, gönüllere zenginlik veren, toplumsal hayata huzur iklimi getiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları onaran bayramlardan birine daha ulaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Her sene olduğundan farklı bir bayram coşkusunu evde yaşadığımız son bayram olmasını temenni ediyoruz. Korona virüs tehdidi nedeniyle geleneksel bayram ziyaretlerini yapamasakta eminiz ki bizlerin birlikteliğini kırmak değil daha da güçlendirmiştir.
Zorluklar yaşadığımız şu günlerde, sağlığın her zaman bizimle kaldığı, mutluluk ve huzur dolu bayramlara ihtiyacımız her zamankinden daha da fazladır.
Ramazan ayı; birlik, beraberlik, sevgi, saygı, hoşgörü, iyilik gibi pek çok güzelliğin harmanlandığı, toplumu kaynaştıran, yardımlaşma ruhunu yaşatan önemli bir zaman dilimidir.
Birlik ve beraberliğimizin her daim devam etmesi dileğiyle öncelikle camiamızın ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

TFFHGD ADANA ŞUBE YÖNETİMİ