TFFHGD ADANA ŞUBEDEN “YARDIMLAŞMA” ÇAĞRISI

Ülkemizin bir çok noktasında çıkan orman yangınları can ve mal kayıplarına neden olmuştur. Yangınlar nedeniyle oluşan tehditler maalesef ilimiz ilçelerine de sirayet ederek ciddi hasar ve tahribatlar yaratmıştır.

Yerleşim yerlerine kadar ulaşan bu yangınlarda zarar gören vatandaşlarımızın zaruri ihtiyaçları olan ve evlerimizde kullanmadığımız, çocuk veya yetişkin elbise, battaniye, yatak, koltuk, nevresim, temizlik malzemeleri vb. aklınıza gelecek tüm insani ihtiyaçları karşılamak adına bir sivil toplum kuruluşu olan derneğimiz 08 Ağustos tarihine kadar toplayacağı tüm yardımları bu hususta mağdur olmuş tüm ihtiyaç sahiplerine verecektir.

Covid 19 virüsü, pandemi, sel felaketlerinin üstüne çıkan bu yangınlar ile birlikte yaşanan olumsuzluklara karşı insanlığımızdan taviz vermeyen duyarlılığı TFFHGD Adana Şube Başkanı şahsım olarak en az 5 aileye gereken yardım yapılacaktır.

Kozan, İmamoğlu, Aladağ ve Karaisalı’da bağlantısı bulunan Hakem ve Gözlemci hocalarımız, mağdur olmuş ailelerin tespitinde yardımcı olmalarını ve bu bağlamda görevlendirdiğimiz Yönetim Kurul üyemiz Sayın Fatih Deliçay ile iletişime geçilmesini önemle bilgilerinize sunarım.

Tülay TAPCI

TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI