TABAN BİRLİKLERİ BULUŞMASI

Adana spor camiasının futbol temsilcileri, ASKF Başkanımız Sayın Ahmet BOZAN’ın davetlisi olarak ASKF Ali GÜLLERİ spor merkezinde buluştuk.

2021 – 2022 futbol sezonu ile ilgili yaptığımız istişare toplantısında Hakem Camiamızın geriye dönük yaşadığı sorunları ve beklentilerimizi dile getirdiğimiz toplantıya İl Hakem Kurul Başkanımız Sayın Burak Cem TAHİROĞLU ile birlikte katıldık.

Açılış konuşmasını yapan ASKF Başkanı Dr. Ahmet BOZAN, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR’ın önderliğinde sağladığımız birlikteliği tabana ve sahaya yayarak sağladığımız başarı paydaşlarımızın verdiği destek ve katkıları ile gerçekleştirdik. Bunun bizim için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile Başkanlarımız ile yeni bir döneme giriyoruz. Bu konudaki düşünce ve önerilerini dile getirmelerini yeni sezonun tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını ve beraberlik içerisinde tamamlamayı arzuladığını” dile getirdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR” Futbolumuzu temsil eden tüm spor paydaşlarını bu şekil de bir arada görmek, beraber hareket etmek Adana sporuna ciddi ivmeler kazandıracaktır. Biz yöneticilerin işini kolaylaştıran paydaşlarımıza hizmet etmek de bizim bir görevimizdir” dedi.

Toplantımız sonrası gelen İl Emniyet Müdürümüz Sayın Doğan İNCİ bey “Tabanda birlik olmak, yetiştirmek ve başarıyı yakalamak son zamanlarda Olimpiyat başarılarımıza sebep olduğu aşikardır. Zeki, çevik ve saygılı bireyler yetiştiren camialara kapımız sonuna kadar açıktır. Emniyet olarak her zaman doğrunun ve kuralların verdiği doğruların yanında olacağız” dedi.

Toplantıya katılara görüşlerini dile getiren Emniyet Müdürü Doğan İNCİ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, TÜFAD Başkanı Mehmet SÜMER, İl Hakem Kurul Başkanımız Burak Cem TAHİROĞLU, Saha Komserleri Derneği Başkanı Mahmut UZUNOĞLU, Futbol İl Temsilcisi Bülent OYMACI, Müsader Başkanı Ragıp OKUR,

İl Disiplin Kurulu Başkanı Tuna ERDEM,

ASKF Genel Sekreteri Ergin ULUN, katıldılar.

ASKF Başkanımız Sayın Ahmet BOZAN nezdinde katılım sağlayan sporun tüm paydaşlarına Teşekkür ediyor; 2021 – 2022 sezonun hayırlı olmasını ve Sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını diliyoruz.

TFFHGD ADANA ŞUBE YÖNETİMİ