TEŞEKKÜRLER ÖZEL ADANA HASTANESİ…

Değerli üye genç hakem kardeşim,
Covid-19 salgın hastalığından dolayı son 1.5 yıl içerisinde yaşamış olduğunuz psikolojik durumunuzu ve amatör müsabakaların oynanmamasından kaynaklı sıkıntılarınızı çok iyi tahmin edebiliyoruz. Bu günleri inşallah el birliği ile aşacağız. Zor şartlar altında aldığımız derneğimize ve sizlere en iyi hizmeti yapabilme çabamıza imkan ve olanaklarımız dahilinde sizlere yapmaya söz verdiğimiz tüm güzellikleri 2. dönemimizde de devam ediyoruz.
Yönetime geldiğimiz ilk günden, bugüne kadar her sezon sonu olduğu gibi bu sezon sonu da önümüzdeki sezon görev alabilmeniz için TFF tarafından sizlerden istenilen sağlık raporunu, Ana sponsorumuz olan Özel Adana Hastanesi ve Yönetim Kurulu Başkan vekili Sayın Şule ÖZÜLKÜ hanımefendi ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, zor şartlar altında yaşamına devam eden üye hakemlerimizin ÜCRETSİZ olarak faydalanmasını, her sezon olduğu gibi bu sezon da devam ettirmeye yönelik sponsorluk sözleşmesini karşılıklı olarak imza atmış bulunmaktayız.
25 Mayıs Salı günü saat 09:30 da Özel Adana Hastanesinde başlatacağımız sağlık raporu alma işleminizi alfabetik olarak listeleyip hastane yetkililerine teslim edeceğiz. www.adanatffhgd.org İnternet sitemizde 23 Mayıs pazar günü yayınlayacağımız ve diğer yapmanız gereken talimatlar çerçevesindeki hususlar ile birlikte bu listeye gün gün ve isim sıralamasına göre uymanızı, hastane yetkilileri ile her hangi bir olumsuzluğa düşmeden ve farklı bir rica da bulunmamaya önem göstermenizi sizlerden rica ediyorum.
Ayrıca sağlık raporu dışında geçen sezon olduğu gibi antlaşmamızdan faydalanan üyelerimiz için bu sezonda üye hakem ve gözlemcilerimizin kendileri ve 1. derece yakınları da dahil (Anne, Baba, Kardeş, Eş ve çocukları) olmak üzere acil poliklinik girişli hastaya yapılan tedaviden % 30, yatılı hastaya yapılan tedaviden dolayı % 20 oranında üyelerimize indirim yapılacaktır.
Her zaman olduğu gibi gururla, sevgi ile, saygı ile bahsettiğimiz ve iyi günde, kötü günde her zaman yanımızda olan ÖZÜLKÜ Ailesine, Özel Adana Hastanesine ve Yönetim Kurulu Başkan vekili Sayın Şule ÖZÜLKÜ hanımefendiye spora, sporcuya, hakemlerimize ve gözlemcilerimize gösterdiği duyarlılığa teşekkür etmekle birlikte sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
“Her şey Adana Hakemliği için”
Tülay TAPCI
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI